ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Bezpečnost

Ochrana proti virům a spamům

Internet je v dnešní době poměrně nebezpečné místo. Chráníte svůj počítač dostatečně?

 

Nabídka kompletní ochrany

S výběrem a zajištěním účinné ochrany vašeho počítače vám můžeme pomoci:

  • analýza současného stavu a identifikace rizik
  • doporučení vhodného antivirového a antispamového řešení
  • konfigurace a následná správa

 

IT bezpečnost včetně ochrany proti virům a spamům je jednou z důležitých oblastí, kterou pro naše klienty v rámci kompletní IT podpory zajišťujeme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Tvůrci virů a rozesílatelé spamů neustále prověřují ochranu vašeho počítače

Pokud narazí na slabinu, zaútočí a vy můžete nad počítačem zcela ztratit kontrolu. Ten pak může být použit k čemukoliv včetně trestné činnosti.

ProCon Group - Outsourcing IT | Podíl spamů v odeslané poště představuje výraznou většinu.

Spam v první řadě uživatele obtěžuje tím, že komplikuje práci s poštovní schránkou. V některých případech se prostřednictvím spamů šíří i viry.

Ačkoli je rozesílání spamů nezákonné a hrozí za něj vysoké sankce, tvoří spam stále převážnou většinu veškeré odeslané pošty.

 

Antivirová a antispamová řešení

Základními pilíři ochrany počítače je kvalitní antivirový a antispamový program. Antivir dokáže případnou hrozbu virů včas odhalit, antispam ochrání uživatele před nepříjemnými spamy.

Nabídka antivirových a antispamových programů je dnes velice široká. Mezi jednotlivými produkty jsou velké rozdíly jak v ceně, tak kvalitě. Neexistuje univerzální řešení. Vždy je nutné při výběru zohlednit danou situaci jako je stav hardwaru, možnost centrální správy či podpora ze strany výrobce.

 

Naše reference

Máme dobrý přehled o možnostech antivirové a antispamové ochrany. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní ochranu počítačů a sítě.