ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
O nás

O společnosti ProCon Group

ProCon Group je česká soukromá společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT. O informační technologie malých a středně velkých klientů pečuje už více než 25 let. Společnost byla založena v roce 1990, tehdy jako ProCon. V počátku se věnovala především tvorbě programů „na míru“ jednotlivým klientům a školení uživatelů.

 

V roce 2009 se ProCon transformoval na ProCon Group – společnost s ručením omezeným. Dnes pokrývá veškeré současné potřeby zákazníků v oblasti kompletní správy IT a podpory uživatelů.

Dlouholeté působení společnosti v oboru IT umožnilo jejím specialistům získat bohaté zkušenosti, rozhled a v neposlední řadě navázání „nadstandardních“ vztahů se spolehlivými subdodavateli.

Neustálým sledováním dynamického vývoje IT a rozšiřováním si přehledu je společnost schopna svým klientům poskytnout řešení na vysoké úrovni, které maximálně vyhovuje jejich potřebám a požadavkům.

Společnost ProCon Group se zapojuje jak do soukromých, tak veřejných projektů zaměřených na různé cílové skupiny

 

Naše služby

ProCon Group nabízí široké spektrum služeb. Prioritou je kvalita, spolehlivost a individuální přístup. Smluvním zákazníkům poskytuje nepřetržitou podporu IT od klasické hotline a vzdáleného přístupu až po výjezd servisního technika v případě vážnějšího problému.

Jedním ze stěžejních segmentů činnosti je v současnosti outsourcing IT pro hotely - podpora a zabezpečení nepřetržitého a spolehlivého provozu informačních systémů ve velkých mezinárodních hotelech.

Kompletní správu IT zajišťuje celé řadě významných klientů. A to dlouhodobě.

 

Náš tým

ProCon Group tvoří tým vyškolených techniků. Někteří z nich mají již více než 10 let praxe se správou IT. Jednotliví členové mají bohaté zkušenosti a v běžných úkonech jsou redundantní.

Každý ze členů týmu je navíc specialistou na konkrétní oblast informačních technologií, což ProCon

Group umožňuje obstát i při řešení nestandardních problémů.

Jednou z odlišností od jiných IT firem je výrazné zaměření na osobní přístup. ProCon Group preferuje osobní kontakt, a proto klienti vždy jednají s konkrétním technikem. Tým pracuje nonstop a je neustále připraven zasáhnout a vyřešit nejrůznější problémy s IT.

 

Archiv aktualit

Podmínky užití internetových stránek