ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuálně

Lynk Sinc a Lynk Reach

Řešíte nové hotelové televize, o modelech i připojení už máte jasno, ale pořád tápete, jaké řešení je pro váš hotel to nejlepší? 

 

Společnost Samsung, která patří mezi špičkové výrobce (nejen hotelových) televizí, nabízí klientům řešení na míru jejich potřeb: Lynk Sinc a Lynk Reach.

 

Lynk Sinc

Televize je připojena přes IP protokol (IPTV) nebo koaxiální kabel se speciálním zařízení umožňující IPTV přenos.

 

Lynk Reach

Televizi je možné připojit přes koaxiální kabel (coax) i IP protokol (IPTV).

 

Proč zvolit Lynk Sinc / Lynk Reach

Řešení společnosti Samsung je tzv. user-friendly a nabízí hoteliérům mimo jiné snadnou úpravu obsahu přes uživatelské prostředí a centrální platformu správy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Stačí si navolit vybranou šablonu pro vytvoření strukturovaného menu a můžete si začít “hrát“ s obrázky a texty v tolika jazycích, v kolika chcete svůj hotel a své služby hostům prezentovat. Obě řešení nabízí až 53 podporovaných jazyků.

Horní lišta je plně definovatelná a vy si z nabídky vyberete, které z aplikací chcete hostům zpřístupnit. Určitě by neměly chybět informace o počasí, odletech z nejbližšího letiště, možnost sdílení obsahu na televizní obrazovce, budíček apod.

Spodní lišta nabízí tzv. Smart HUB – soubor aplikací, které hosté nejvíce využívají (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Picasa, AirTime, Netflix, Google Chrome, BBC News apod.). Opět jen výběrem z nabídky aplikace hostům zpřístupníte nebo skryjete.

Hostům můžete na televize zasílat zprávy několika typů a vytvářet skupiny na specifický výběr televizních kanálů, na zasílání zprávy apod.

Pokud máte možnost a rozhodnete se realizovat komunikaci TV systému s vaším hotelovým systémem pomocí tzv. rozhraní (interface), můžete hostům zasílat personalizované uvítací zprávy v jejich preferovaném jazyce, umožnit rychlý check-out nebo zobrazit náhled vyúčtování.

Vedle těchto benefitů můžete využívat ještě celou řadu dalších funkcí a aplikací, které oceníte nejen vy, ale zejména vaši hosté. Vývojářský tým společnosti Samsung zdokonaluje svá řešení podle potřeb a požadavků hoteliérů i hostů.

Lynk Sinc a Lynk Reach jsou kompatibilní s řadou hotelových systémů, s klientskými databázemi i se systémy a zařízeními třetích stran.

 

Reference a záruka kvality

Obě řešení využívají jak mezinárodní hotelové řetězce, tak soukromé butique hotely.

Pokud máte zájem o více informací, nezávaznou prezentaci nebo návrh řešení pro váš hotel, neváhejte nás kontaktovat.