ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

Archiv

 

Hledáme ICT Specialistu/ku do našeho týmu!

14.6.2018

Jsme česká společnost ProCon Group s.r.o. a právě hledáme posilu do našeho týmu ICT Specialistů. Mezi naše klienty patří 4 a 5hvězdičkové hotely v Praze a lázeňských městech, a my se domníváme, že toto pracovní prostředí by mohlo být zajímavé i pro Vás.

více...

 

MyStay - jedinečný zážitek hotelového hosta

28.2.2018

Všichni víme, že hodnocení hotelových hostů má významný vliv na obsazenost hotelů. Vy děláte vše, co je ve vašich silách, vaši zaměstnanci dělají vše, co je v jejich silách, ale stále je zde pár stížností, které měly být vyřešeny, jakmile se objevily. Co s tím?

více...

 

IPTV po koaxu? Žádný problém! 

19.11.2017

Provozujete hotel ve starší budově a rádi byste svým hostům nabídli luxusní IPTV zážitek, i když pro tyto technologie nemáte potřebnou kabeláž? Máme pro vás dobrou zprávu! Váš sen se nyní může stát skutečností.

více...

 

Zabezpečení e-mailové schránky

30.3.2017

Také si necháváte všechny přihlašovací údaje zasílat na svůj e-mail? Možná o tom nevíte, možná to jen tušíte, ale vystavujete se tak všanc kyber-zločinci, který je schopný z vaší e-mailové schránky během 10 minut dostat všechny vaše přihlašovací údaje, které jste si kdy nechali zaslat a důkladně je nesmazali...

více...

 

Nejhorší výhled z hotelového pokoje na světě

9.3.2017

Napadlo Vás někdy, který hotel nabízí nejhorší výhled z hotelového pokoje? Nedávno ho našli! Hotel Walled Off je devítipokojový hotýlek na Západní straně Betléma, z jehož oken je výhled na stěnu, která odděluje toto území od Izraele. Hotel se bude otevírat 11. března...

více...

 

Nevšední české hotely

10.2.2017

V dnešní době je moderní být jiný a můžeme říci, že to platí ve všech oborech včetně hotelnictví. Hoteloví hosté hledají moderní, nevšední ubytování, které jim umocní návštěvu dané destinace. To a mnohem víc nabízí právě designové hotely, které se od těch klasických odlišují využitím originálních materiálů a nábytku, jedinečným designem a kvalitním servisem...

více...

 

Ochrana osobních dat – nejvyšší čas jednat!

2.2.2017

V dubnu 2016 Evropský parlament přijal nové nařízení, tzv. obecné nařízení o ochraně osobních údajů ((anglicky General Data Protection Regulation, GDPR), které by od 25. května 2018 mělo začít platit ve všech členských státech Evropské Unie (EU) včetně České republiky. Tato velmi přísná regulace ochrany osobních dat se nebude týkat pouze orgánů státní správy a místní samosprávy, ale všech právnických osob, tedy i středních a malých firem...

více...

 

Nepodceňujte zabezpečení interních systémů

31.1.2017

Začátkem zimní sezóny hackeři napadli rezervační systém a program pro vydávání hotelových karet v rakouském, alpském, 4hvězdičkovém hotelu Romantik Seehotel Jaegerwirt. Jednalo se o ransomware a útočníci v tomto případě požadovali výkupné 1500 EUR v Bitcoinech...

více...

 

 

Máte notebook HP? Pak si dejte pozor na vadné baterie! 

27.1.2017

Společnost Hewlett-Packard se rozhodla svolat na opravu přes sto tisíc notebooků, u kterých hrozí riziko požárů a vznik popálenin...

více...

 

Hledáme posily do našeho IT týmu!

24.1.2017

Máte zkušenosti s Windows, MS Active Directory, VLAN, Linux apod.? Právě hledáme do našeho týmu kolegy nebo kolegyně na pozice “Specialista podpory ICT”...

více...

 

Pozor na novou zákeřnou vlnu phishingu na Gmailu!

19.1.2017

Pokud máte e-mailovou schránku Gmail, pak byste v těchto dnech měli být obzvláště opatrní. Objevila se nová zákeřná vlna phishingu, u které nestačí jen zkontrolovat adresu s odkazy...

více...

 

Nový člen týmu v ProCon Group

16.1.2017

Jmenuji se Tereza Šlemrová a od ledna 2017 jsem ve společnosti ProCon Group zodpovědná za provoz a marketing. Věřím, že mé dovednosti a předchozí manažerské zkušenosti budou pro ProCon Group tým přínosem...

více...

 

Zvažujete obměnu hotelových televizorů? Doporučujeme počkat do konce roku.

9.9.2016

K současnému vysílání DVB-T přibude od příštího roku DVB-T2. Které televizory budou schopny přehrát obraz v novém formátu však ještě není známé. Proto, pokud se chystáte kupovat nové hotelové televizory nebo jiná zařízení, které slouží pro příjem televizního signálu, se Vám vyplatí počkat na certifikované modely.

více

 

ProCon Group na veletrhu Top Gastro

25.2.2016

Minulý týden jste se s námi mohli osobně setkat v levém křídle pražského Výstaviště na veletrhu Top Gastro & Hotel a Holiday World.

více

 

Zveme Vás na veletrh Top Gastro & Hotel

16. 2. 2016

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh Top Gastro & Hotel, který se uskuteční od čtvrtka 18. 2. do neděle 21. 2. v areálu Výstaviště Praha.

více

 

ProCon Group partnerem lázeňské konference

30. 12. 2015

Jedním z partnerů 18. lázeňské konference byla i společnost ProCon Group.

více

 

PF 2016

18. 12. 2015

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2016!

více

 

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Executive Assistant / Sales & Marketing Manager

10. 8. 2015

Pokud máte zájem o spolupráci a splňujete uvedené požadavky, uvítáme, pokud nám zašlete svůj strukturovaný životopis.

více

 

V hi-tech hotelech se s technologiemi setkáte na každém kroku

22. 7. 2015

Místo hotelové služby roboti, odemknutí apartmá stisknutím tlačítka na iPhonu nebo chytrých hodinkách či inteligentní zrcadlo pro zjišťování aktuálních informací. To a mnohem více nabízí svým hostům již dnes jeden ze světových hotelových řetězců a ostatní ho rychle následují.

více

 

Jak to bylo před sto lety - hotel Washington

9. 7. 2015

V archivu jsme narazili na letáček hotelu Washington ze 30. let minulého století. Zajímavé porovnání, jaké byly představy o komfortu tehdy a dnes.

více

 

Konec podpory Windows Server 2003 již 14. července!

29. 6. 2015

Konec podpory serverových operačních systémů Windows Server 2003/R2 a Small Business Server 2003 se nezadržitelně blíží. Pokud stále některý z nich ve vaší firmě využíváte, jste na ukončení podpory dobře připraveni?

více

 

HoistLocatel a Swisscom Hospitality Services se spojili v Hoist Group

3.6.2015

Švédská společnost HoistLocatel právě dokončila proces převzetí divize Swisscom Hospitality Services (SHS). Nově tak vznikl Hoist Group, ještě silnější poskytovatel IT služeb pro segment Hospitality a Healthcare pro region EMEA a se silným zastoupením v Severní Americe.

více

 

ProCon Group se stal certifikovaným partnerem Swisscom pro ČR a SR

11.5.2015

ProCon Group zahájil spolupráci se společností Swisscom, předním poskytovatelem řešení internetu, WiFi a IPTV pro segment Hospitality.

více

 

Hledáme posilu do našeho týmu

7.4.2015

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista ICT.

více

 

Vyhlášení výsledků soutěže

18.3.2015

Gratulujeme výherci soutěže vyhlášené v únorovém Newsletteru.

více

 

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Product Marketing Manager/Product Evangelist

9.3.2015

Pro uvedení nových produktů a služeb v segmentu HoReCa hledáme vhodné kandidáty na pozici Product Marketing Manager/Product Evangelist.

více

 

Pozor na další spam! Vrácené omylem zaslané doklady skrývají vir

2.3.2015

V českých e-mailových schránkách se objevil nový podvodný e-mail, který je dalším z pokusů, jak oklamat uživatele a napadnout jejich počítač nebo jiné zařízení škodlivým virem. Tentokrát se v něm píše, že dotyčnému byly na jeho e-mail omylem zaslány vaše doklady, které nyní vrací.

více

 

Cortana od Microsoftu předpovídá výsledky fotbalových zápasů

18.2.2015

Osobní asistentka Cortana nejenže pomáhá uživatelům při jejich práci, daří se jí i úspěšně předpovídat výsledky zápasů ve fotbale. Potkat se s ní můžete v anglické lokalizaci systému Windows Phone 8.1 a již brzy i v novém Windows 10.

více

 

Pozor na padělaný software

10.2.2015

Organizace Business Software Alliance (BSA) vyzývá firmy ke kontrole legálnosti používaného softwaru. Varuje, že nelegální software může firma využívat i neúmyslně, pokud jej nakupuje z neoficiálních zdrojů za podezřele nízké ceny. I jí přitom hrozí postihy.

více

 

Nejhorší hesla roku 2014

22.1.2015

SplashData, výrobce aplikací pro správu hesel, vydal seznam 25 nejčastějších hesel nalezených na internetu. Doporučujeme zkontrolovat, jestli vaše hesla na tomto žebříčku nejsou také uvedena, při útoku mohou být snadno prolomena!

více

 

Konec podpory pro Windows Server 2003 se blíží

9.1.2015

Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že 14. července 2015 bude ukončena podpora serverových operačních systémů Windows Server 2003/R2 a Small Business Server 2003.

více

 

PF 2015

10.12.2014

Přejeme vám příjemně prožité vánoční svátky, jen to nejlepší a mnoho úspěchů v roce 2015!

více

 

Jedinečný NoPhone již brzy k dostání

3.12.2014

Pokud marně hledáte tip na vánoční dárek pro své blízké nebo si chcete zajistit během svátků opravdový odpočinek bez věčného zvonění telefonu, poříďte si NoPhone. Již brzy by se měl objevit na trhu.

více

 

Pozor na e-mail od České pošty. Skrývá se za ním vir!

26.11.2014

V poslední době se začala šířit nová verze podvodných e-mailů tentokrát skrytá pod hlavičkou České pošty. Nejedná se však o skutečnou informaci o zásilce, ale o další pokus rozšíření nebezpečných virů.

více

 

Vliv velikosti a počtu monitorů na produktivitu práce

12.11.2014

Ohledně používání více monitorů pro plnění pracovních úkolů se vedou mnohé diskuse. Na jedné straně stojí příznivci, kteří si práci pouze na jednom monitoru již nedovedou představit. Na straně druhé odpůrci, kteří argumentují tím, že více monitorů znamená prostor pro více rušivých vlivů, které vedou k nesoustředění.

více

 

Revoluce v kamerových systémech

1.11.2014

Na trhu se objevilo moderní cloudové řešení pro provozování firemních i domácích kamerových systémů, které je dostupné 24 hodin denně, kdykoli a odkudkoli, přes internet nebo mobilní telefon.

více

 

Které HDD jsou nejporuchovější

13.10.2014

Společnost Backblaze, provozovatel cloudového úložiště pro zálohování dat, představila aktuální výsledky své studie týkající se životnosti pevných disků.

více

 

Jak vydělat na své Wi-Fi

22.9.2014

Provozujete veřejnou Wi-Fi síť? Pomocí českého nástroje pro monetizaci Wi-Fi je nyní možné nabízenou síť poskytnout tak, aby provozovateli vydělávala peníze nebo přinesla další užitky pro jeho podnikání.

více

 

Hledáme posilu do našeho týmu

15.9.2014

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista ICT.

více

 

Upozornění: Zkontrolujte si kabel od svého HP notebooku, u některých hrozí vznícení

4.9.2014

Společnost Hewlett-Packard vyzývá k výměně kabelů, které se mohou přehřívat a způsobit požár.

více

 

Pozor na podvodné e-maily!

28.8.2014

Poslední dobou se internetem šíří e-maily s klamavým sdělením o výhře většího obnosu peněz, o chystané exekuci, nabídce na seznámení a mnoho dalších od neznámých odesílatelů, které nabádají k zaslání osobních údajů, přístupových hesel nebo otevření podezřelé přílohy či odkazu.

více

 

Hlasem ovládaná kancelář a mnoho dalšího díky chytré zásuvce z Česka

20.8.2014

Na dálku vypínat nebo zapínat jakákoli zařízení, hlasovým pokynem zapnout televizor nebo nastavit automatický režim rozsvěcení výlohy? Dnes již realita dostupná díky českému výrobku.

více

 

Webové stránky pro akciové společnosti - od roku 2014 povinně

12.6.2014

Dne 1.1.2014 vstoupil v platnost nový Zákon o obchodních korporacích, který kromě jiného ukládá všem akciovým společnostem povinnost provozovat webové stránky a zveřejňovat na nich předepsané informace, a to nejpozději od 1.7.2014!

více

 

Končící podpora Microsoft XP a Office 2003

8.4.2014

K dnešnímu dni společnost Microsoft ukončuje podporu pro Windows XP a Office 2003. Co ukončení podpory těchto produktů přesně znamená a jaké může mít důsledky?

více

 

Představujeme nového klienta - SZŠ Ruská

1.3.2014

Rozšiřujeme řady svých klientů. Nově pečujeme o IT na Střední zdravotnické škole, Ruská, Praha 10.

více

 

Hledáme posilu do našeho týmu

4.2.2014

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista ICT.

více

 

Náš klient mezi nejlepšími českými hotely pro rok 2014

29.1.2014

Hotel Le Palais Prague se stal v anketě portálu Tripadvisor 5. nejlepším hotelem České republiky pro rok 2014. Gratulujeme!

více

 

PF 2014

12.12.2013

Příjemné prožití vánočních svátků, vše nejlepší a mnoho úspěchů v roce 2014!

více

 

Představujeme nového klienta - VŠO v Praze

1.11.2013

Rozšiřujeme skupinu svých klientů. Podporu ICT nově zajišťujeme na Vysoké škole obchodní v Praze.

více

 

Nová pobočka Data Clinic v Olomouci

14.10.2013

Otevíráme novou pobočku Data Clinic v Olomouci. Profesionální záchrana a obnova dat je tak zákazníkům dostupná i v samém centru Hané.

více

 

Mobilní hotelové aplikace na vzestupu

20.8.2013

Chcete umožnit svým hostům vychutnat si veškeré pohodlí během pobytu „jedním dotykem“? Přístup do pokoje, objednání hotelové služby, rezervace prohlídky města nebo wellness procedur pomocí chytrého telefonu nebo tabletu již není žádný problém.

více

 

Data Clinic na odborném IT semináři

22.4.2013

Seminář "Novinky v IT - příležitost pro růst produktivity" se konal 18.4.2013 v Jičíně, organizovala ho společnost CIS - servisní středisko Data Clinic Jičín.

více

 

Zveme vás na odborný seminář

8.4.2013

Máte zájem dozvědět se více o záchraně a likvidaci dat a seznámit se s novinkami v IT?

více

 

PF 2013

17.12.2012

Příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v roce 2013!

více

 

Služby Data Clinic nově také v Jičíně

23.8.2012

Data Clinic otevírá novou pobočku v Jičíně a přibližuje tak profesionální záchranu a obnovu dat ještě více zákazníkům.

více

 

Oslavili jsme spuštění nového webu

11.6.2012

U příležitosti 22 let poskytování IT podpory zákazníkům a spuštění nových webových stránek jsme uspořádali dne 7. června 2012 v Café Galerie a Teatr Černá Labuť setkání nejen pro naše stávající obchodní partnery a přátele.

více

 

Představujeme nového klienta - hotel Panorama

1.6.2012

Rozšiřujeme řady svých klientů. Nově pečujeme o IT v luxusním Panorama Hotel Prague.

více

 

Náš klient získal ocenění jako nejmódnější hotel v Evropě

19.1.2012

Pražský hotel The ICON Hotel & Lounge získal v anketě serveru Tripadvisor ocenění jako nejmódnější hotel v celé Evropě. Na světě pak skončil druhý. Gratulujeme!

více

 

Nově pečujeme o informační technologie v Park Holiday

1.10.2010

Rozšiřujeme skupinu svých klientů. Kompletní správu IT nově zajišťujeme v rekreačním komplexu Park Holiday.

více

 

Novoroční setkání v „hodinovém hotelu“

28.1.2010

Novoroční setkání s našimi obchodními partnery a přáteli v hodinovém hotelu.

více

 

S klienty „Na flámu“

18.12.2008

Děkujeme všem hostům, kteří přijali pozvání na naši předvánoční besídku.

více