ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Fusion

Fusion Platform

Hledáte spolehlivé řešení pro zajištění veškerých potřeb vašich hostů v oblasti internetu, WiFi a IPTV?

 

Vše, co hoteliéři a jejich hosté požadují od hotelové sítě prostřednictvím jednoho zařízení

Fusion Platform představuje kompletní řešení, které je schopné uspokojit veškeré digitální potřeby a očekávání hotelových hostů, hotelového personálu i hoteliérů. Managementu navíc přináší plnou kontrolu nad hotelovou sítí a službami.

Fusion Platform nabízí následující moduly:

 

Proč zvolit Fusion Platform

Jedná se o jedinou konvergovanou platformu, která hoteliérům umožňuje splnit očekávání hostů účinně a hospodárně, a to s využitím pouze jednoho zařízení - FusionPlatform.

Řešení kombinuje nejmodernější technologie pro připojení k internetu a Connected TV.  Je neustále vyvíjeno tak, aby plně odpovídalo měnícím se potřebám uživatelů.

Řešení je plně kompatibilní se 120 různými hotelovými systémy, s klientskými databázemi i se systémy a zařízeními třetích stran.

 

Reference a záruka kvality

Fusion Platform aktuálně používá 2 050 hotelů s 259 tisíci pokoji po celém světě. Jedná se přitom jak o významné hotelové řetězce, tak o nezávislé hotely. Za rok zajistí 40 milionů unikátních relací, souběžně obsluhuje 150 tisíc uživatelů (ve špičce až 200 tisíc) v různých hotelech, a to s minimálními výpadky.

V případě zájmu o více informací, nezávaznou prezentaci nebo návrh řešení pro váš hotel nás neváhejte kontaktovat.


Hotelým provozům poskytujeme také kompletní správu a podporu IT.