ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuálně

Fusion Platform

Hledáte komplexní řešení pro zajištění veškerých potřeb vašich hostů v oblasti IPTV, internetu a Wi-Fi?

 

Vše, co hoteliéři a jejich hosté požadují od hotelové sítě prostřednictvím jednoho řešení.

Fusion Platform představuje spolehlivé řešení, které je schopné uspokojit veškeré digitální potřeby a očekávání hotelových hostů i hoteliérů, včetně těch z lázeňského prostředí. Managementu navíc přináší plnou kontrolu nad hotelovou sítí a službami.

 

Fusion Platform nabízí čtyři moduly:

  • Fusion Connected TV – nejmodernější IP technologie a interaktivní prvky (např. objednání služeb hotelu přes TV)
  • Fusion Internet – bezpečné připojení všech zařízení, která si hosté s sebou přivezou do hotelu
  • Fusion Interfaces – kompatibilita s více jak 120 různými hotelovými systémy, s klientskými databázemi a se 300+ systémy a zařízeními třetích stran, prostřednictvím kterých mohou hoteliéři nabízet personalizované služby podle potřeb hostů
  • Fusion Controls – víceúrovňová kontrola a podrobné reporty využití hotelové sítě díky jednoduchým nástrojům

 

Vedle těchto modulů společnost Hoist Group nabízí i tzv. “Conference Tool“ – nástroj na snadnou správu připojení k síti během pořádaných konferencí a kongresových akcí.

HotSoft“ je rozsáhlý cloudový hotelový systém a online nástroj pro rezervace vyvinutý společností Hoist Group, který je využíván ve více jak 1 200 hotelech na světě. Systém je postaven na několika modulech a je vhodný jak pro hostely, tak pro hotelové řetězce. Jak roste nabídka vašich služeb, tak roste hotelový systém s vámi.

Řešení mobilních hotelových klíčů je dalším zajímavým produktem ze širokého portfolia společnosti Hoist Group. Cestou z letiště si hotelový host stáhne online aplikaci, obdrží bezpečnostní klíč a vyhne se tak únavným a zdlouhavým frontám na recepci.  

Společnost Hoist Group nezapomíná ani na Back Office a pro tyto zaměstnance vyvinula “Serviator“ – online řešení umožňující vedení a správu úklidu (housekeeping), opravy na pokojích, natěžování minibaru apod.

 

Proč zvolit Fusion Platform

Jedná se o jedinou konvergovanou platformu, která hoteliérům umožňuje splnit očekávání hostů účinně a hospodárně, a to s využitím pouze jednoho zařízení – Fusion Platform.

Řešení kombinuje nejmodernější technologie pro Connected TV a připojení k internetu.  Je neustále vyvíjeno tak, aby plně odpovídalo měnícím se potřebám uživatelů.

Podpora 24/7 v několika jazycích je samozřejmostí.

Líbí se Vám možnosti řešení Fusion Platform? Kontaktujte nás, tým našich specialistů provede v hotelu tzv. “Site Survey“ a následně navrhne vhodné řešení.

 

Reference a záruka kvality

Fusion Platform aktuálně používá 2 050 hotelů s 259 tisíci pokoji po celém světě. Jedná se jak o významné hotelové řetězce, tak o nezávislé hotely.

ProCon Group je JEDINÝ certifikovaný partner společnosti Hoist Group v České Republice a svým klientům nabízí tým zkušených specialistů.

V případě zájmu o více informací, nezávaznou prezentaci nebo návrh řešení pro váš hotel nás neváhejte kontaktovat.