ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

Zveme Vás na veletrh Top Gastro & Hotel

 

Vážení přátelé,


rádi bychom Vás pozvali na veletrh Top Gastro & Hotel, který se uskuteční od čtvrtka 18. 2. do neděle 21. 2. v areálu Výstaviště Praha.


Návštěvníkům veletrhu budeme prezentovat Fusion Platform od společnosti Hoist Group, konkrétně systém Connected TV.  Fusion Connected TV je systém přinášející do hotelových televizí moderní a interaktivní funkce. Systém nyní využívá více než 2 000 hotelů po celém světě s 259 tisíci pokoji.


ProCon Group je jediným certifikovaným partnerem pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Hoist Group, která vznikla sloučením firem Hoist Locatel a Swisscom. Jejich systém Fusion Platform je schopný uspokojit digitální potřeby personálu hotelu, hoteliérů a hlavně hotelových hostů.


Již více než 25 let společnost ProCon Group poskytuje outsourcing IT  24 x 7 především pro hotely. Kromě toho nabízíme a poskytujeme i další digitální servis jako multimediální foto obraz, monetizaci WiFi pro hosty, ticket system a další. Další podrobnosti z naší nabídky Vám rádi představíme osobně.


Najdete nás na stánku 86 v levém křídle.


Těšíme se na Vaši návštěvu.


ProCon Group