ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

Tisková zpráva

 

ProCon Group s.r.o. představuje své nové webové stránky

 

Praha, 8. června 2012 - U příležitosti 22 let poskytování IT služeb svým zákazníkům a spuštění nových webových stránek uspořádala společnost ProCon Group s.r.o. dne 7.6.2012 v Café Galerie a Teatr Černá Labuť setkání nejen pro své stávající obchodní partnery a přátele. Prezentaci webu a jeho slavnostní křest doprovodila svým vystoupením vokální formace Two Voices Trio. Kromě křtu a tradičního rozkrojení dortu bylo pro hosty připraveno ještě několik dalších překvapení.

 

Nové webové stránky ProCon Group

Téměř po sedmi letech se společnost ProCon Group rozhodla pro modernizaci své webové prezentace. Návštěvníci originálně pojatých stránek zde najdou všechny důležité informace o společnosti a nabízených službách.

Internetové stránky prezentují aktualizované portfolio služeb společnosti ProCon Group. Jednotlivé služby jsou roztříděny do několika hlavních kategorií a jsou doplněny detailními informacemi.  Jednotícím prvkem webu jsou originální ilustrace, které každou z kapitol uvádí, s určitou dávkou nadsázky dané téma charakterizují a návštěvníka danou sekcí webu provází.

 

Slavnostní křest nových webových stránek

Pomyslnou třešničkou na dortu bylo „3D“ převtělení maskota stránek, jednoho z ProConíků, a jeho příjezd na křest v robotickém vozítku.

„Milý ProConíku, přeji Ti, abys byl styčným stožárem v rozbouřeném moři internetu a abys nám všem určil správný směr,“ popřála webu paní Ing. Pavla Běhounková, ředitelka personální agentury Dream Job, zaměřené výhradně na segment Hospitality & Gastronomy. Kmotr pan RNDr. Roman Odvárko, zástupce nejstaršího klienta, společnosti Evonik Degussa Praha, s.r.o., připil na ředitele ProCon Group pana Ing. Petra Kavana: „Vždy nás skvěle podporoval už od roku 1992 a naší firmu vyhnal neuvěřitelně nahoru.“