ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

ProCon Group se stal certifikovaným partnerem Swisscom pro ČR a SR

11.5.2015

ProCon Group zahájil spolupráci se společností Swisscom, předním poskytovatelem řešení internetu, WiFi a IPTV pro segment Hospitality. Nově tak poskytuje kompletní řešení, které je schopné uspokojit veškeré digitální potřeby a očekávání hotelových hostů, personálu i hoteliérů samotných. Kromě hotelů nachází toto řešení uplatnění také v dalších zařízeních, která poskytují ubytování či hospitalizaci svým klientům, jako jsou lázeňské domy, nemocnice či rehabilitační kliniky.

 

Nový Swisscom Certified Partner

Z důvodu zájmu švýcarské společnosti Swisscom AG posílit své postavení ve Střední Evropě byli jejími zástupci hledáni mezi českými firmami vhodní kandidáti pro spolupráci.

Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti IT a znalosti hotelového segmentu v regionu byla oslovena firma ProCon Group, která prokázala schopnost Swisscom kvalitně zastupovat, a stala se tak jejím certifikovaným partnerem.

„Partnerství se společností Swisscom je pro naši společnost velkou výzvou“, uvádí jednatel Ing. Petr Kavan, a dodává: „Jsme rádi, že vedle kvalitních služeb v oblasti kompletní podpory IT můžeme našim stávajícím klientům i dalším zájemcům nabídnout toto nadčasové řešení. Věříme, že také v České republice i na Slovensku najde celou řadu spokojených uživatelů“.

 

Fusion by Swisscom

Řešení Fusion by Swisscom představuje jedinou konvergovanou platformu, která hoteliérům a provozovatelům ubytovacích zařízení umožňuje účinně a hospodárně splnit očekávání všech uživatelů sítě (hostů, účastníků konferencí, návštěvníků i personálu). Navíc jim přináší plnou kontrolu nad sítí a službami.

Fusion by Swisscom kombinuje nejmodernější technologie pro připojení k internetu a IPTV. Je neustále vyvíjeno tak, aby plně odpovídalo měnícím se potřebám uživatelů a je kompatibilní se 120 různými hotelovými systémy, s klientskými databázemi i se systémy a zařízeními třetích stran.

 

 

Swisscom AG

Swisscom AG je předním poskytovatelem řešení internetu, WiFi a IPTV pro segment Hospitality, které v současnosti využívá 2 050 hotelů s 259 tisíci pokoji po celém světě. Jedná se přitom jak o významné hotelové řetězce, tak o nezávislé hotely.

Za rok zajistí 40 milionů unikátních relací a 5 200 konferencí, souběžně obsluhuje 150 tisíc uživatelů (ve špičce až 200 tisíc) v různých hotelech s minimálními výpadky.

 

Více informací o Fusion by Swisscom