ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Podmínky

Podmínky užití internetových stránek

Provozovatelem internetových stránek www.procon.cz je společnost ProCon Group s.r.o.

Tyto internetové stránky jsou autorské dílo chráněné zákonem a lze je užít pouze v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění.

Kopírovat a jinak rozmnožovat nebo napodobovat toto dílo pro jinou než osobní potřebu fyzické osoby a za účelem získání hospodářského či obchodního prospěchu je zakázáno. Všechny ilustrace, kresby a grafika jsou chráněny autorským právem. Jejich nekomerční použití je povoleno pouze po udělení souhlasu provozovatele stránek.

Je zakázáno jakýmkoli způsobem zasahovat bez souhlasu Provozovatele do technické podstaty či obsahu těchto stránek. Právo rozhodovat o změně a změny provádět má pouze Provozovatel.

 

Omezení odpovědnosti provozovatele

Tyto internetové stránky mají pouze informativní a nezávazný charakter.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah internetových stránek třetích stran, které lze navštívit prostřednictvím těchto stránek.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které uživatelům mohou v souvislosti s užíváním těchto stránek vzniknout.

 

Technická omezení

Tento web následuje iniciativu IE6 NO MORE.

 

Kontakt na webmastera

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese procon@procon.cz.

 

Podmínky užívání stránek www.procon.cz jsou závazné a vstupují v platnost dnem jejich zveřejnění.