ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Newsletter

Newsletter

Vážení přátelé,

rádi bychom vás upozornili na několik zpráv a novinek ze světa IT:

 

Cortana od Microsoftu předpovídá výsledky fotbalových zápasů

Osobní asistentka Cortana nejenže pomáhá uživatelům při jejich práci, daří se jí i úspěšně předpovídat výsledky zápasů ve fotbale. Potkat se s ní můžete v anglické lokalizaci systému Windows Phone 8.1 a již brzy i v novém Windows 10.

Více informací

 

Pozor na padělaný software

Organizace Business Software Alliance (BSA) vyzývá firmy ke kontrole legálnosti používaného softwaru. Varuje, že nelegální software může firma využívat i neúmyslně, pokud jej nakupuje z neoficiálních zdrojů za podezřele nízké ceny. I jí přitom hrozí postihy.

Více informací

 

Hromadné úpravy fotografií a obrázků

Máte velké množství fotografií pro prezentaci nebo webovou galerii, u kterých potřebujete změnit velikost nebo rozlišení? Netrapte se s každým zvlášť. Pro základní úpravy lze využít některý z nástrojů pro hromadné úpravy. Zkusit můžete například IrfanView.

Více informací

 

Soutěž

Opět přinášíme možnost získat od nás malý dárek. Stačí správně odpovědět na uvedenou soutěžní otázku a zaslat nám správnou odpověď. Držíme palce!

Více informací

 

Tento newsletter vydává společnost ProCon Group s.r.o. Jeho cílem je upozornit klienty, obchodní partnery a další přátele na novinky a zajímavosti ze světa informačních technologií. Pokud nemáte zájem tyto newslettery dále dostávat, napište nám prosím na procon@procon.cz a Vaše adresa bude z našeho adresáře vyřazena.