ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Newsletter

PF 2015

Vážení přátelé,

rádi bychom vám s blížícím se koncem roku popřáli příjemně prožité vánoční svátky, jen to nejlepší a mnoho úspěchů v roce 2015!

 

Pozor na e-mail od České pošty! Skrývá se za ním vir

V poslední době se začala šířit nová verze podvodných e-mailů tentokrát skrytá pod hlavičkou České pošty. Nejedná se však o skutečnou informaci o zásilce, ale o další pokus rozšíření nebezpečných virů.

Více informací

 

Nebudete koncem roku na mailu? Dejte o tom vědět každému, kdo vám bude psát

Právě v době Vánoc a nástupu nového roku si mnozí vybírají zasloužené volno a jejich počítače a e-mailové schránky zůstávají opuštěné. Co když ale právě v této době někdo pošle důležitý e-mail, na který očekává odpověď?

Nastavte si v MS Outlook automatickou odpověď v době nepřítomnosti a informujte své kolegy, partnery i zákazníky o tom, že právě nejste v kanceláři a na koho místo vás se mohou obrátit.

Více informací

 

Jedinečný NoPhone již brzy k dostání

Pokud marně hledáte tip na vánoční dárek pro své blízké nebo si chcete zajistit během svátků opravdový odpočinek bez věčného zvonění telefonu, poříďte si NoPhone. Již brzy by se měl objevit na trhu.

Více informací

 

Vánoční soutěž

Dárek můžete získat i od nás. Stačí správně odpovědět na uvedenou soutěžní otázku a zaslat nám správnou odpověď. Držíme palce!

Více informací