ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Newsletter

Newsletter

Vážení přátelé,

rádi bychom vás upozornili na několik zpráv a novinek ze světa IT:

 

Revoluce v kamerových systémech

Na trhu se objevilo moderní cloudové řešení pro provozování firemních i domácích kamerových systémů, které je dostupné 24 hodin denně, kdykoli a odkudkoli, přes internet nebo mobilní telefon.

Více informací

 

Vliv velikosti a počtu monitorů na produktivitu práce

Ohledně používání více monitorů pro plnění pracovních úkolů se vedou mnohé diskuse. Na jedné straně stojí příznivci, kteří si práci pouze na jednom monitoru již nedovedou představit. Na straně druhé odpůrci, kteří argumentují tím, že více monitorů znamená prostor pro více rušivých vlivů, které vedou k nesoustředění.

Více informací

 

 

Jak si vytvořit vlastní e-mailový podpis v MS Outlook

Automatický podpis je při elektronické korespondenci užitečný nejen ve firemním prostředí. Využijí ho všichni uživatelé, kteří nechtějí na konci každého e-mailu neustále psát ty samé údaje.

Možné je vytvořit více různých šablon podpisů, používat v nich lze nejen text, ale i obrázky, loga nebo aktivní odkazy.

Více informací

 

 

Tento newsletter vydává společnost ProCon Group s.r.o. Jeho cílem je upozornit klienty, obchodní partnery a další přátele na novinky a zajímavosti ze světa informačních technologií. Pokud nemáte zájem tyto newslettery dále dostávat, napište nám prosím na procon@procon.cz a Vaše adresa bude z našeho adresáře vyřazena.