ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

Jak vydělat na své Wi-Fi

22.9.2014

Provozujete veřejnou Wi-Fi síť? Pomocí českého nástroje pro monetizaci Wi-Fi je nyní možné nabízenou síť poskytnout tak, aby provozovateli vydělávala peníze nebo přinesla další užitky pro jeho podnikání.

 

Pro koho je tento nástroj určen?

Pro všechny, kteří provozují veřejně dostupnou Wi-Fi síť a mají návštěvníky, kteří chtějí být neustále on-line, např. hotely, kavárny, konferenční centra, obchodní domy, letiště.

 

Jak to funguje?

Po připojení k síti se návštěvníkovi nejprve zobrazí úvodní stránka, kterou provozovatel může využít různým způsobem – nabídnout jejím prostřednictvím své další služby, prezentovat aktuální akce nebo pozvat návštěvníka mezi fanoušky na sociální síti. Otevírá se tak další možnost, jak získat nejen kontakty, ale i další informace o uživatelích z jejich profilů na sociálních sítích, se kterými je možné dále pracovat a využít je např. pro cílené marketingové kampaně.

Kromě vlastní prezentace je také možné zobrazovat cílené reklamy inzerentů a získávat odměny za každé shlédnutí. Pokud ovšem návštěvník o nabídku či reklamu zájem nemá, jednoduše ji přeskočí a pokračuje dál tak, jak je zvyklý.

Podobu úvodní stránky, upoutávky či reklamy na své služby si provozovatel sítě snadno vytvoří sám v administračním rozhraní, ve kterém také může řídit její zobrazování, střídání jednotlivých kampaní a v případě potřeby zcela vypnout.

Toto vše přitom často bez nutnosti dalších investic do pořízení nového hardware, nástroj bývá možné provozovat se zařízením, které provozovatel sítě již používá.

 

Máte zájem dozvědět se více?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme vaše dotazy. Zhodnotíme stávající technickou infrastrukturu a navrhneme optimální způsob implementace tohoto nástroje ve vaší organizaci.