ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

ICT Specialista/ka

Jsme česká společnost ProCon Group s.r.o. a právě hledáme posilu do našeho týmu ICT Specialistů. Mezi naše klienty patří 4 a 5hvězdičkové hotely v Praze a lázeňských městech, a my se domníváme, že toto pracovní prostředí by mohlo být zajímavé i pro Vás.

Jako firma se snažíme zajistit všechny digitální potřeby hotelu. Vedle správy ICT a podpory uživatelů se věnujeme projektové a konzultační činnosti v oblasti hotelových IT, navrhujeme, realizujeme a spravujeme řešení pro hotelové TV (IPTV) a Wi-Fi sítě pro hosty i zaměstnance, zabýváme se hotelovými aplikacemi, a jak jinak, aktuálně také GDPR.

Pro nábor našich IT kolegů a kolegyň nevyžadujeme praxi, každého si proškolíme a zaučíme sami – hotelové IT je přeci jen hodně specifické. Nicméně pokud máte zkušenosti a praxi v IT, tak je to výhoda, ale nikoli rozhodující. Předpokládáme minimálně SŠ vzdělání s maturitou a podstatná je komunikativní angličtina (další jazyk je výhodou). Většina našich klientů jsou zahraniční hotely nebo hotely se zahraničním managementem/zaměstnanci a angličtina je využívána téměř denně. Dále bychom rádi, abyste měl/a alespoň základní znalost MS Windows, síťových prvků a mobilních zařízení.

Je pro nás velmi důležité, abyste byl/a samostatný/á, odpovědný/á a spolehlivý/á. Časem můžete mít na starosti několik klientů, které si bude řídit sám/sama, a my si musíme být jisti, že se na Vás můžeme spolehnout. S tím je samozřejmě spojená i časová flexibilita, a to oboustranně. Preferujeme pozitivní přístup k řešení problémů, kterých někdy bývá v IT hodně. Dále příjemné vystupování a ochotu komunikovat s klienty, se kterými budete v kontaktu každý pracovní den.

Za velké pozitivum práce v naší společnosti považujeme permanentní rozvíjení odborných znalostí a zkušeností zaměstnanců. Každý klient, o kterého se staráme, má trochu odlišné prostředí, které se navíc v IT velmi dynamicky mění, a naší povinností je zajistit, aby vše fungovalo spolehlivě a v režimu 24x7x365. To samozřejmě nemusí každému vyhovovat, ale na druhou stranu, zdaleka ne v každé IT firmě je tak široké pole odborného rozvoje.

Jak je z popisu výše zřejmé, práce u nás je velmi různorodá a není problém ji uzpůsobit podle aktuálních potřeb. Jsme menší kolektiv a o to snad přátelštější, který si navzájem pomáhá a radí. Snažíme se držet krok s vývojem a novinkami na trhu a nabízíme i prostor pro vlastní invenci a rozvoj. Věříme v neustále vzdělávání, a i díky našim partnerům se účastníme nejrůznějších seminářů, školení a workshopů. 

V případě zájmu o tuto pozici pošlete Váš životopis na procon@procon.cz