ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

HoistLocatel a Swisscom Hospitality Services se spojili v Hoist Group

3.6.2015

Švédská společnost HoistLocatel právě dokončila proces převzetí divize Swisscom Hospitality Services (SHS). Nově tak vznikl Hoist Group, ještě silnější poskytovatel IT služeb pro segment Hospitality a Healthcare pro region EMEA a se silným zastoupením v Severní Americe.

 

Společnost Hoist Hroup je špičkovým partnerem pro hotely, zdravotnická zařízení a další veřejné provozy v regionu EMEA. S více jak 20 letými zkušenostmi ze segmentu hotelnictví se stal leaderem na trhu v oblasti poskytování nadčasového řešení vysokorychlostního internetu, konferenčních služeb, řešení pro TV a sdílení obsahu, PMS, software pro hoteliéry (back-office) a dalších služeb, které odpovídají potřebám současných uživatelů.

"Jsem skutečně potěšen, že je tato záležitost úspěšně uzavřena a velmi se těším na další fázi, během které budeme slučovat naše produkty a služby. Spojením se SHS přinášíme na trh platformu Fusion, která je v současnosti nejlepším dostupným řešení pro zajištění internetových služeb - HSIA (high speed internet access) je hlavní hybnou silou v našem oboru", uvádí Malcolm Lindblom, zakladatel a generální ředitel Hoist Group, který ve skupině pokračuje jako její CEO.

Cílem tohoto partnerství byla snaha naplnit očekávání zákazníků a poskytovat nejlepší funkce a služby za konkurenceschopných podmínek. Tento krok umožní společnosti dosáhnout tohoto cíle, nabízet široké spektrum produktů, stát v čele vývoje a nabídnout nejlepší řešení na trhu.

"Všichni naši klíčoví zákazníci uvítali tento krok, jehož výsledkem je vytvoření jediného kontaktního místa pro segment napříč EMEA regionem - v rámci Hoist Group můžeme dosáhnout zlepšení v poskytování produktů a služeb pro naše partnery získáním více zdrojů na vývoj, nasazení a obsluhu inovativního řešení za daleko atraktivnějších podmínek", uvádí Alfonso Tasso, předchozí CEO SHS a nově jmenovaný Deputy CEO v Hoist Group.

 

 

Fusion Platform

Fusion Platform představuje kompletní řešení, které je schopné uspokojit veškeré digitální potřeby a očekávání hotelových hostů, hotelového personálu i hoteliérů. Managementu navíc přináší plnou kontrolu nad hotelovou sítí a službami.

Více informací o Fusion Platform

 

O společnosti Hoist Group

Působnost Hoist Group je po celém světě – se sídlem ve Švédsku má 18 kanceláří v regionu EMEA a Spojených státech. Jeho řešení využívá celá řada hotelových řetězců, nezávislých hotelů a zdravotnických zařízení. Skupina má roční obrat ve výši přibližně 150 milionů EUR a 650 zaměstnanců.

 

(Zdroj: www.hoistgroup.com)