ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

V hi-tech hotelech se s technologiemi setkáte na každém kroku

22. 7. 2015

Místo hotelové služby roboti, odemknutí apartmá stisknutím tlačítka na iPhonu nebo chytrých hodinkách či inteligentní zrcadlo pro zjišťování aktuálních informací. To a mnohem více nabízí svým hostům již dnes jeden ze světových hotelových řetězců a ostatní ho rychle následují.

 

Moderní technologie v hotelech jsou pro hosty čím dál důležitější

Už dávno neplatí, že by hosté vybírali hotel jen podle jeho polohy. S boomem mobilních zařízení a rostoucí potřebou být neustále online se stále více zajímají především o to, jak je daný hotel připraven zajistit jejich digitální potřeby, jak kvalitní připojení k internetu poskytuje, jakou technikou jsou jeho pokoje vybaveny.

Možnost plnohodnotného používání vlastních zařízení během pobytu, kvalitní pokrytí Wi-Fi po celém hotelu nebo sdílení vlastního obsahu na interaktivních televizích je již nezbytnost, kterou většina hostů bere jako samozřejmost. Tím ale možnosti zdaleka nekončí.

 

Hi-tech hotely postupují ještě dál

Jeden z předních světových hotelových řetězců vsadil právě na moderní technologie a přináší zásadní vlnu inovací do tohoto segmentu, kterou rychle následují další hotely.

Pokoje se zde již neodemykají klíčem nebo kartou, ale stisknutím tlačítka na iPhone nebo chytrých hodinkách.

Kromě smart TV jsou pokoje vybaveny interaktivními dotykovými zrcadly, na kterých mohou hosté hledat zprávy a předpověď počasí z domova i ze světa, aktuální kurzy měn a další informace.

S interaktivním zrcadlem má být také již brzy možné spárovat vlastní zařízení a sledovat na něm vlastní zprávy, e-maily nebo dění na sociálních sítích.

Ovládání osvětlení a dalších zařízení má být možné mobilním telefonem nebo hlasem.

V hotelech se již nemusíte potkat ani s klasickou hotelovou službou, přání hostů místo ní plní roboti.

 

(Zdroj: cdr.cz)

 

Nabídněte svým hostům technologie, které očekávají

Není nezbytné okamžitě do hotelu pořizovat robotí obsluhu, existuje mnoho dalších, moderních řešení, která mohou vašemu hotelu v očích hostů zvýšit prestiž.

Ať už se jedná o kvalitní bezdrátové připojení k internetu, moderní televizní systém nebo jiné řešení, rádi vám zodpovíme vaše otázky a pomůžeme s návrhem a realizací pro váš hotel.