ProCon Group
Information Technology & Communications. Come Together!
CZ / EN
Aktuality

Hlasem ovládaná kancelář a mnoho dalšího díky chytré zásuvce z Česka

20.8.2014

Na dálku vypínat nebo zapínat jakákoli zařízení, hlasovým pokynem zapnout televizor nebo nastavit automatický režim rozsvěcení výlohy? Dnes již realita dostupná díky českému výrobku.

 

Nová generace chytrých zásuvek z Česka

Na trhu se představila nová generace chytrých zásuvek, které lze vzdáleně ovládat pomocí počítačů, tabletů či smartphonů.

Na dálku je tak možné vypínat nebo zapínat jakákoli připojená zařízení, nastavit jim automatický režim a spínat je v jakémkoli čase, na libovolnou dobu či pouze v některých dnech. Buď jednoduše přes mobilní aplikaci či internet, nebo pomocí vlastního skriptu, kterým lze naprogramovat pokročilé automatické chování.

Hlavními přínosy jsou jak vyšší komfort, tak nižší provozní náklady především díky širším možnostem vzdálené správy a úspoře energie díky optimalizaci provozu zařízení.

 

Pokročilé funkce zásuvek

Tím ale možnosti těchto chytrých zásuvek zdaleka nekončí. Kromě přímého ovládání je možné je kombinovat i s dalšími aplikacemi, senzory či jinými externími zařízeními.

Propojením zásuvky třeba s aplikací pro ovládání hlasem je možné spínat jakékoli spotřebiče v kanceláři nebo doma vyslovením nadefinovaných hlasových pokynů, v kombinaci s teplotním senzorem automaticky podle teploty zapínat nebo vypínat topení nebo větrák, sledováním polohy automobilu pomocí GPS zautomatizovat otevírání garážových vrat při příjezdu aj.

 

Pořiďte si chytrou zásuvku i do své kanceláře

Chytré zásuvky jsou cenově dostupné, proto pokud máte zájem je začít využívat nebo se o nich  dozvědět více, neváhejte se na nás obrátit. S konfigurací zásuvky a nastavením požadovaných funkcí vám rádi pomůžeme.

 

(Zdroje: Koukaam a.s.)